Wynajem koparek

Firma ALKOP oferuje wynajem koparek wraz z operatorem, naterenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy ipn-wsch powiatów województwa.

Oferowany przez nas sprzęt to :

Koparki mogą być w zależności od modeluwyposażone w różne rodzaje łyżek i osprzętu :

Minikoparki są najpraktyczniejszym sprzętem w branży budowlanej, ponieważ posiadają szybkozłącza , które umożliwiają łatwą i szybką zmianę osprzętu co pozwala na maksymalne wykorzystanie wielu funkcji jakie spełnia jedna maszyna budowlana .

Do minikoparek posiadamy młot hydrauliczny dzięki czemu oferujemy również usługi wyburzenia, kucia posadzek, betonu, zrywnie asfaltu itp. Koparko-ładowarka posiada różne szerokości łyżek , łyżkę dzieloną i widły do palet co umożliwia szeroki zakres prac ziemnych i rozbiórkowych , załadunek i rozładunek materiałów sypkich i towarów na paletach .

Mini-ładowarka, jest sprzętem, który sprawdzi się: w niskich obiektach: piwnicach, halach produkcyjnych, placach budowy o małej powierzchni manewrowej. Ładowarka spełni rolę załadunkową i rozładunkową towarów sypkich i na paletach dzięki akcesorium takim jak np. widły.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Oferujemy atrakcyjne ceny, wykwalifikowaną obsługę i wieloletnie doświadczenie, co gwarantuje fachową pomoc i doradztwo w dziedzinie robót ziemnych i budowlanych oraz najwyższy poziom wykonywanych prac, o czym świadczyć mogą nasi liczni zadowoleni klienci .